Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Dostrzeżenie 5 najważniejszych objawów POChP
Przeciętna osoba dorosła potrzebuje do 20 oddechów na minutę lub ponad 20 000 dziennie. Jednak dla 12 milionów w samych Stanach Zjednoczonych cierpiących na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP), zwykłe wdychanie i wydychanie powietrza może stanowić duży wysiłek.
Czytaj więcej
5 sposobów radzenia sobie z POChP i depresją
Zdiagnozowanie POChP może być trudne. Jest to stan, który będzie się stopniowo pogarszać i ostatecznie będzie zakłócać codzienne życie, czego pacjent jest świadomy.Taka wiadomość może być dla każdego doznaniem traumatycznym. Fundacja Lung Foundation mówi nawet o problemie depresji w związku z POChP. Szacuje się, że 40% wszystkich pacjentów z POChP faktycznie cierpi z powodu depresji. Co gorsza, depresja może prowadzić do wzrostu zaostrzenia POChP i hospitalizacji oraz do zmniejszenia szans na przeżycie. Co więc można zrobić?
Czytaj więcej
Plan leczenia astmy: Twój codzienny przewodnik zapewniające lepsze oddychanie
W przypadku ataku astmy trudno jest myśleć o czymś innym niż oddychanie. W tych niespokojnych chwilach plan leczenia astmy może być Twoim przewodnikiem. Tworzenie i częste przeglądanie planu pomaga zrozumieć czynniki oraz czynności, które należy wykonać w takich sytuacjach. Jeśli wszyscy dorośli domownicy będą ją znali, pomogą Ci w razie nagłej sytuacji.
Czytaj więcej
  Życie codzienne z aparatem CPAP
Jeśli borykasz się z bezdechem sennym i dopiero zaczynasz używać aparatu do zapewniania ciągłego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych (CPAP) – jesteś na dobrej drodze. Urządzenie jest bardzo skuteczne, dlatego nawet jeśli napotykasz na problemy (na początku to powszechne), nie zniechęcaj się. Terapia CPAP może być niełatwą zmianą w życiu pacjentów, ale czas i cierpliwość sprawią, że wkrótce będziesz spokojnie spać.
Czytaj więcej
10 sposobów w jakie terapia bezdechu sennego może uratować Ci życie

Zespół bezdechu sennego jest o wiele poważniejszy niż może się nam wydawać. To nie tylko zwykłe, głośne chrapanie i niewystarczająco długi sen. W niektórych przypadkach może być on nawet kwestią życia lub śmierci. Jeżeli więc podejrzewasz, że możesz cierpieć na zespół bezdechu sennego, powinieneś natychmiast zgłosić się do lekarza w celu postawienia prawidłowej diagnozy.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 12 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
Bardzo dobrze i szybko
2024-06-03
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami
pixel